Darmowe gry na PlayStation 4 warte polecenia!

Szukasz nowych gier na swoją konsolę ale nie chcesz wydawać pieniędzy na kolejną grę, która może okazać sie porażką? Mamy przygotowane dla Ciebie kilka rekomendacji darmowych gier na PlayStation4!

Darmowe gry na PlayStation 4 – w co warto zagrać?

Premiera najnowszego modelu PlayStation 5 już niebawem, wielu graczy oczekuje tego dnia bardziej niż Gwiazdki. Dzisiaj skupimy się jednak na poprzednim modelu konsoli, a dokładniej zastanowimy się w jakie darmowe gry na PlayStation 4 warto zagrać.


Gwint – darmowe gry na PlayStation 4

Lista popularnych darmowych gier na PlayStation 4 jest długa, jednak jedną z naszych ulubionych opcji jest Gwint. Gra stworzona przez studio CD Project Red. Gra powstała na podstawie wiedźmińskiej gry w karty, w którą często mieliśmy okazję zagrać ze spotkanymi przez nas postaciami w Wiedźminie – flagowej produkcji CD Project Red. Jest to gra o tyle skomplikowana, że trzeba wykazać się na prawdę dobrą znajomością kart znajdujących się w talii, żeby wygrać. Jest to gra dość ciekawa, zwłaszcza dla osób, które zafascynowały przydrożne rozgrywki Geralta.

Druga z naszych propozycji w liście darmowe gry na PlayStation 4 to World of Tanks. Tytułu tego nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Produkcja studia Wargaming.net wydana pierwszy raz w 2010 roku od razu odniosła sukces i zyskała rzeszę fanów. Cała zabawa polega tu na rozgrywkach player vs player polegających na bitwach pancernych różnego rodzaju pojazdami. To co z pewnością zaskoczy wielu graczy to fakt, że grafika w tej grze jest na naprawdę bardzo wysokim poziomie, co biorąc pod uwagę fakt, że gra jest darmowa – jest jednak rzadkością. Zdecydowanie nawet jeśli nie jesteście fanami gier strategicznych to dla samej grafiki warto sprawdzić tą pozycję.

Zagłosuj!

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz