Parada Dziękczynienia – Baby Yoda i Snoopy zachwycają tłumy

Bohaterowie kultury popularnej wkraczają dużym krokiem w obchody narodowych świąt w USA

Obsada kolorowych postaci powróciła w czwartek na nowojorskie niebo, zachwycając tysiące ludzi, którzy wypełniali ulice na corocznej paradzie Macy’s Thanksgiving Parade.

Baby Yoda, Snoopy i Papa Smurf byli wśród balonów latających nad zatłoczonymi ulicami Manhattanu, podczas gdy na parterze orkiestry marszowe, wykonawcy i – oczywiście – indyk zapewniali rozrywkę tłumom.

Warto dodać, że w zeszłym roku publiczność nie mogła osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu z powodu obaw związanych z rozprzestrzenianiem się Covid.

Balon Snoopy, stały element wyposażenia od 1968 roku, powrócił na paradę. Obecna wersja – astronauta – ma około 14 metrów wysokości i około 90 pilotów.

Baby Yoda, który zachwycił fanów w spin-offie Gwiezdnych wojen The Mandalorian, był nowym balonem na 2021 rok. Ale nie był jedynym debiutantem: Pokémonowe postacie Pikachu i Eevee również zadebiutowały jako para.

Trasa parady obejmowała 4 km przez Manhattan, w której wzięło udział ponad 8000 uczestników marszu.

Dołączyli do nich członkowie obsady wielu przedstawień na Broadwayu, w tym Wicked, Six i Waitress. Obecni byli także świetni faworyci The Rockettes.

W tym roku wykonawcy musieli być zaszczepieni, a także nosić maskę – chociaż były pewne wyjątki dotyczące zakrywania twarzy dla niektórych śpiewających i występujących.

Zagłosuj!

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!